Opony Letnie

Opony letnie. Przychodzi na nie czas zaraz po oponach zimowych.

Opony letnie zapewniają bezpieczeństwo na drodze, choć wielu ich użytkowników uważa, że opony letnie i opony zimowe niczym sie od siebie nie różnią.

Opony letnie są przeznaczone do użytku w temperaturach powyżej 7 stopni Celsjusza. Trudno odnieść tą zasadę do konkretnych ram czasowych, gdyż pogoda na przełomie zimy i wiosny jest zmienna. W praktyce oznacza to, że opony letnie nie są dobrym rozwiązaniem na pierwsze dni z temperaturą około 7 stopni. Najlepiej poczekać tydzień czy dwa, aż temperatura się ustabilizuje.

Opony letnie są dedykowane do warunków panujących od wiosny do jesieni. W temperaturach powyżej 7 stopni właściwości opon letnich wypadają bezkonkurencyjnie na tle opon całorocznych.

Opony letnie będą dla Ciebie lepszym wyborem, jeżeli zależy ci na maksymalnym bezpieczeństwie, cenisz sobie komfort akustyczny, chcesz aby opony były trwałe, a także jeśli masz dość dynamiczny styl jazdy.

Opony letnie- jak wybrać najwłaściwszą?

Gdy wybieramy opony letnie musimy wziąć pod uwagę kilka czynników, a mianowicie jaki rodzaj samochodu posiadamy, jaki styl jazdy preferujemy, gdzie mieszkamy oraz to, gdzie będziemy użytkować nasz samochód, a co za tym idzie opony letnie.


Copyright © 2019 Landowscy Opon-lan
projekt i wykonanie: pixodo